Ana Sayfa Safranbolu BAKAB kasım ayı olağan meclis toplantısı Safranbolu’da yapıldı

BAKAB kasım ayı olağan meclis toplantısı Safranbolu’da yapıldı

76
0
BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI (BAKAB ) 2019 KASIM AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI SAFRANBOLU’DA YAPILDIBatı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKAB ) 2019 Kasım ayı Olağan Meclis Toplantısı Safranbolu’da yapıldı
Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü başkanlığında yapılan BAKAB toplantısına, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse ile üye Belediye Başkanları, birliğe üye il ve ilçelerin temsilcileri ile BAKAB yetkilileri katıldı.
Toplantının açılışında konuşan Birlik başkanı Özlü, toplantıya katılan Belediye Başkanı ve diğer temsilcilere teşekkür etti.
Toplantıda Mahalli İdareler Bütçe ve Muhasebe Yönetmeliği hükümleri doğrultusunda hazırlanan, Birlik Encümeni tarafından karara bağlanan ve Plan Bütçe Komisyonu tarafından rapora bağlanarak, Birlik Meclisine sunulmasına karar verilen Birliğin 2020 -20201 Mali Yılı Gelir – Gider Tahmini Bütçesinin ve çalışma programının görüşülerek karara bağlanması görüşüldü. Toplantıda ayrıca 05 – 07 Aralık 2019 tarihleri arasında İzmir’de gerçekleşecek olan Travel Turkey Fuarına katılma kararı da alındı.