Ana Sayfa Eğitim Başkan Köse’den kan bağışına destek

Başkan Köse’den kan bağışına destek

44
0
SAFRANBOLU BELEDİYE BAŞKANI ELİF KÖSE SAFRANBOLU TÜRK KIZILAYI VE ÖZEL BİR OKUL TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ‘HAYDİ GÖNÜLLÜ KAN BAĞIŞI ZAMANI’ İLE ‘GELİN SİZ DE KAN BAĞIŞIYLA BİR HAYAT KURTARIN’ ETKİNLİĞİNE KATILDI.Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse Safranbolu Türk Kızılayı ve özel bir okul tarafından gerçekleştirilen ‘Haydi Gönüllü Kan Bağışı Zamanı’ ile ‘Gelin siz de kan bağışıyla bir hayat kurtarın’ etkinliğine katıldı.
Misak-ı Milli Demokrasi Meydanında gerçekleşen etkinliğe Başkan Köse’nin yanı sıra Başkan Yardımcıları Halil Bakkal ve Ahmet Şahin, özel okulun öğretmen ve öğrencileri ve vatandaşlar ile belediye personeli katıldı.
Etkinliğe katılanlara teşekkür belgesi takdim edilirken Başkan Köse, “Kan bağışı yalnızca hayat kurtarmak anlamına gelmiyor, kendi sağlığımız içinde oldukça önemli. Bunun da farkında olmalı ve gençlerimize aktarmalıyız. Toplum ve Safranbolu yararına olacak her türlü etkinliğe ve projeye destek vereceğiz. Bu güzel etkinlikte emeği geçen, kan bağışlayan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.