Ana Sayfa Safranbolu “Farklı Yönleri ile Sosyal Ağlar ve Dijital Oyunlar” paneli

“Farklı Yönleri ile Sosyal Ağlar ve Dijital Oyunlar” paneli

87
0
SAFRANBOLU KAYMAKAMLIĞI VE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN 'FARKLI YÖNLERİ İLE SOSYAL AĞLAR VE DİJİTAL OYUNLAR' PANELİ DÜZENLENECEK.Safranbolu Kaymakamlığı ve Anadolu Üniversitesi tarafından “Farklı Yönleri ile Sosyal Ağlar ve Dijital Oyunlar” paneli düzenlenecek.
Anadolu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Şafak Ertan Çomaklı’nın da katılım sağlayacağı, Anadolu Üniversitesi Sosyal Medya ve Dijital Güvenlik Eğitim, Uygulama ve Araştırma Merkezi (SODİGEM) tarafından koordine edilecek panel, 18 Aralık 2019 Çarşamba günü saat 10.00’da Safranbolu Şehit Murat Akdemir Proje Anadolu İmam Hatip Lisesi Konferans Salonu’nda alanında uzman bilim insanlarını bir araya getirecek.
Safranbolu Kaymakamı Fatih Ürkmezer, “Bu panele tüm Karabük halkını davet ediyoruz. Özellikle aileleri ilgilendiren bir davet. Sosyal ağlar ve dijital oyunlarda çocukların nasıl mahkum olduğunu, birçok cana mal olmuş oyunlarla çocukların nasıl ölüme gittiğini ve nasıl bunları engelleyebileceğimizi bu panelde alanında uzman bilim insanları anlatacaklardır. Safranbolu Kaymakamlığı olarak Anadolu Üniversitesi ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz panele tüm halkımız davetlidir” dedi.