Ana Sayfa Eğitim Safranbolu’da Öğretmenler Günü spor müsabakaları

Safranbolu’da Öğretmenler Günü spor müsabakaları

75
0
2023 EĞİTİM VİZYONU HEDEFLERİ DOĞRULTUSUNDA BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDE İLETİŞİM VE MOTİVASYONUN ARTIRILMASI, OKULLAR ARASINDA İLETİŞİMİN GÜÇLENDİRİLMESİ VE MESLEKİ ÇALIŞMALARA KATKI SAĞLAMA VE 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ FAALİYETLERİ KAPSAMINDA SAFRANBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN SPORTİF FAALİYETLER GERÇEKLEŞTİRİLDİ.2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde iletişim ve motivasyonun artırılması, okullar arasında iletişimin güçlendirilmesi ve mesleki çalışmalara katkı sağlama ve 24 Kasım Öğretmenler Günü faaliyetleri kapsamında Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından sportif faaliyetler gerçekleştirildi.
Bu kapsamda öğretmenlere yönelik voleybol, bocce, dart, atletizm gibi alanlarda müsabakalar düzenlendi. Müsabakalara katılımın oldukça yoğun katılım sağlanırken, öğretmenler eğlenceli zaman geçirdi.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, “24 Kasım Öğretmenler Günü öncesinde değerli öğretmenlerimizle spor alanlarında buluşmak mutluluk verici. Turnuvaların gerçekleşmesinde desteklerinden dolayı tüm paydaş kurumlarımıza teşekkür ediyorum. Öğrencilerimizin içindeki sınırsız gücü keşfetmelerini sağlayan ve onların içindeki dehayı uyandıran, bir nakkaş inceliğiyle, bir ressam sabrıyla, bir usta titizliğiyle sanat eseri ortaya çıkaran, öğrencilerimizin yol göstericileri, ustaları, antrenörleri, rol modelleri sahalarda seyir zevki yüksek müsabakalar izletecekler. Turnuvaya katılan tüm öğretmenlerimize başarılar diliyorum. Bu vesile ile şimdiden Tüm Öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyorum” dedi.