Ana Sayfa Safranbolu Şehit öğretme Aybüke’nin annesine ziyaret

Şehit öğretme Aybüke’nin annesine ziyaret

60
0
AFRANBOLU İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ HASAN GÜMÜŞ, 24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ DOLAYISIYLA BATMAN'IN KOZLUK İLÇESİNDE PKK'LI TERÖRİSTLERCE DÜZENLENEN SALDIRIDA ŞEHİT OLAN MÜZİK ÖĞRETMENİ ŞENAY AYBÜKE YALÇIN'IN ANNESİ ZEHRA YALÇIN'I ZİYARET ETTİ.Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Batman’ın Kozluk ilçesinde PKK’lı teröristlerce düzenlenen saldırıda şehit olan müzik öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın annesi Zehra Yalçın’ı ziyaret etti.
Zehra Yalçın’a çiçek veren Gümüş, Öğretmenler Günü’nü kutladı.
Vatan, millet ve bayrak için can vermeye hazır olduklarını ifade eden Gümüş, “Şehitlerimiz ve şehit ailelerimiz bizim en kıymetli varlığımız ve emanetimizdir. Şehidin emaneti olan ailesinin rızasını kazanmaya ve onların her daim yanlarında olmaya devam edeceğiz. Aybüke öğretmenimiz gibi bizlerde geleceğimiz olan çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlamanın gayreti içerisindeyiz. Şehit öğretmenimizin kardeşleri olarak geleceğimize sahip çıkacak şanlı bayrağımızı kıyamete kadar dalgalandıracağız” diye konuştu.
Anne Yalçın ise ziyaretten dolayı memnun olduğunu ve çok duygulandığını vurguladı.
Bütün öğretmenlerin annesi olduğunu da belirten Yalçın, tarifi imkansız duygular içinde olduğunu, kendilerini unutmayanlara teşekkür etti.