Ana Sayfa Aile-Sağlık Vali Gürel sağlık kuruluşlarını inceledi

Vali Gürel sağlık kuruluşlarını inceledi

76
0
KARABÜK VALİSİ FUAT GÜREL BERABERİNDE İL EMNİYET MÜDÜRÜ SIRRI TUĞ, İL SAĞLIK MÜDÜRÜ AHMET SARI VE ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ MUSTAFA CÜCÜ İLE BİRLİKTE 5000 EVLER CUMHURİYET, BAHÇELİEVLER AİLE SAĞLIĞI MERKEZLERİ, İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ EK HİZMET BİNASI VE TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİNDE (TRSM) ZİYARET VE İNCELEMELERDE BULUNDU.Karabük Valisi Fuat Gürel beraberinde İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı ve Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü ile birlikte 5000 Evler Cumhuriyet, Bahçelievler aile sağlığı merkezleri, İl Sağlık Müdürlüğü ek hizmet binası ve Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde (TRSM) ziyaret ve incelemelerde bulundu.
Cumhuriyet Aile Sağlığı Merkezi doktorları Uzman Dr. Özge Aksoy Karaağaç, Dr. Tuba Kutlugün, Dr. Tolga Kutlugün ve Ertan Ergin, Bahçelievler Aile Sağlığı Merkezi doktorları Dr. Murat Dağdeviren, Dr. Sebiha Daylak Dağdeviren, Dr. Rabia Danış Öztürk ve Dr. Erhan Öztekin’den vatandaşlara sunulan hizmetler hakkında bilgi alan Vali Gürel, sıra bekleyen hastalara geçmiş olsun temennisinde bulunarak, aile sağlığı merkezleri doktorlarına ve görevli personele çalışmalarında kolaylıklar diledi.
5000 Evler İl Sağlık Müdürlüğü ek hizmet binasında da incelemelerde bulunan Vali Gürel, devam eden “İleri Yaşam Desteği” eğitimini ziyaret ederek İl Sağlık Müdürü Ahmet Sarı’dan bilgi aldı.
Toplum Ruh Sağlığı Merkezinde de incelemelerde bulunan Gürel, yetkililerden bilgi alarak sağlık kuruluşlarına gerçekleştirdiği ziyaretlerini tamamladı.