Ana Sayfa Gündem Yenice Emniyet Amiri göreve başladı

Yenice Emniyet Amiri göreve başladı

76
0
KARABÜK’ÜN YENİCE İLÇESİNDE EMNİYET AMİR VEKİLİ CUMAALİ ÖZTEKİN’İN ERZİNCAN İLİNE TAYİN OLMASIYLA BOŞALAN YENİCE EMNİYET AMİRLİĞİ’NE KOMİSER YARDIMCISI FATİH CERİYAN ATANDI.Karabük’ün Yenice ilçesinde Emniyet Amir vekili Cumaali Öztekin’in Erzincan iline tayin olmasıyla boşalan Yenice Emniyet Amirliği’ne Komiser Yardımcısı Fatih Ceriyan atandı.
Karabük İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü’nden Yenice Emniyet Amir vekilliğine atanan Ceriyan, ilçedeki görevine başladı. Karabük İl Emniyet Müdürlüğü’nün çeşitli birimlerinde görev alan Ceriyan,2016 yılından buyana Karabük İl Emniyet Müdürlüğü’nde görev yapıyordu.
Yenice Emniyet Amiri Komiser Yardımcısı Fatih Ceriyan, “ Yenice şirin, sakin ve huzurlu bir ilçe. Huzurlu bir ilçede göreve başlamaktan mutluluk duyuyorum. Yenice Emniyet Amirliği olarak her zaman vatandaşlarımızın yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum. İlçede bulunan güven ve huzur ortamını artırmak için polis-vatandaş işbirliği içerisinde ilçeye hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.