Ana Sayfa Eğitim 185 Minik İlk Kez Karne Heyecanı Yaşadı

185 Minik İlk Kez Karne Heyecanı Yaşadı

262
0

Karabük Belediyesinin 7 Sosyal Yaşam Merkezindeki kreşlerde eğitim gören 4-6 yaş grubundaki 185 minik karne heyecanı yaşadı.

Karabük Belediyesi Sosyal Yaşam Merkezleri 7’den 70’e eğitime devam ediyor. Anneler Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa düzenlenen kurslarda değişik branşlarda el becerileri edinirken, çocuklarda Sosyal Yaşam Merkezleri bünyesindeki kreşlerde eğitim görüyor.

Tüm yurtta ve Karabük’te olduğu gibi, Karabük Belediyesi kreşlerinde de bugün karne heyecanı yaşandı. Şirinevler, 75. Yıl, 100. Yıl, Kurtuluş, Fatih, Atatürk ve Karabük Mahallelerindeki kreşlerde eğitim gören 185 öğrenci bugün düzenlenen törenle ilk yarı karnelerini aldı.

Karne törenine; Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cavit Kesginci, mahalle muhtarları, öğretmenler, SYM sorumluları ve veliler katıldı.

Öte yandan karne törenine katılan Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü ekipleri öğrencilere polisin görevleri, asayiş ve trafik gibi konularda bilgiler verirken, öğrencilere değişikler hediyeler dağıttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz