Ana Sayfa Gündem 21. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali Tarihi Belli Oldu

21. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali Tarihi Belli Oldu

66
0

Bu sene 21. si düzenlenecek olan Altın Safran Belgesel Film Festivali’nin, Safranbolu Belediye Başkanı ve Festival Komite Başkanı Elif Köse başkanlığında yapılan icra komitesi toplantısında tarihler belli oldu.

16.11.2019 tarihinde yapılan organizasyon komitesi toplantısı sonucu ana tema “Kültürel Miras ve Korumacılık”, yan tema da “İpek yolu” olarak belirlenmişti. Belediye Toplantı Salonunda bugün gerçekleşen icra komitesi toplantısı neticesinde festivalin 23-26 Eylül tarihleri arasında yapılmasına karar verildi.

Yaklaşık 3 saat fikir alışverişi yapılarak karar alınan toplantı sonucu açıklama yapan Başkan Köse; “21. Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali’nin çalışmalarına aralıksız olarak devam etmekteyiz. Bugün festival icra komitesi ile yaptığımız toplantıda, festivalimizi 23-26 Eylül tarihleri arasında 4 gün olarak yapılmasını planladık. Amacımız bir dünya markası olan kentimizde, kültürden sanata her anlamda güçlü, halkımızın da katılım sağlayacağı, çok daha dolu ve nitelikli bir festivali hep birlikte gerçekleştirmektir.” dedi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “Festival detaylarının en kısa sürede web sitemiz ve sosyal medya kanallarımızdan paylaşılacaktır.” denildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz