Ana Sayfa Gündem Acar;”Bazı çevrelerce yapılan haberler; amaçlı olup gerçeği yansıtmamaktadır”

Acar;”Bazı çevrelerce yapılan haberler; amaçlı olup gerçeği yansıtmamaktadır”

79
0

CHP Safranbolu İlçe Başkanlığından yazılı bir basın açıklaması yapılarak, “belediyenin yerel basınla yaptığı abonelik sözleşmesinin ilgili maddesi art niyetli değildir, medya tarafından çarpıtılmıştır.” dendi

CHP Safranbolu İlçe Başkanı Bahtiyar ACAR   tarafından yapılan açıklamada şöyle dendi; “Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada ve bazı yerel basında, Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse ve ekibiyle ilgili dayanaksız ve abartılı haberler yapıldığından, basın açıklaması yapılmasına ihtiyaç duyulmuştur.


Bazı çevrelerce yapılan bu tür haberler; zamansız, maksatlı ve yıpratma amaçlı olup gerçeği yansıtmamaktadır. Başta Belediye başkanımız ve ekibinin başarılı çalışmalarını gördükçe kendilerini yıpratmaya çalışanların abartılı iddialarıdır. Bu haberler tamamen algı oluşturmaya yöneliktir.


Ayrıca belediyenin yerel basınla yaptığı abonelik sözleşmesinin ilgili maddesi art niyetli değildir, medya tarafından çarpıtılmıştır. Zaten bu uygulamalarla ilgili de, Belediye Başkanımız Sayın Elif KÖSE gerekli açıklamayı yaparak, kamuoyunu bilgilendirmiştir.


CHP her zaman özgür, bağımsız ve objektif basını Demokrasinin olmazsa olmazlarından biri olarak görmüştür. Bundan sonra da görmeye devam edecektir. Basına her türlü baskı ve sindirme yapanları kamuoyu çok iyi bilmektedir.


 CHP Safranbolu olarak bizim Belediye Başkanımız ve ekibine güvenimiz tamdır. Bu zamana kadar hep yanında olduk ve olmaya da devam edeceğiz.
Safranbolu ve bölgemiz Sosyal Demokrat Belediyeciliğe ve kadın belediye başkanına uzun yıllar hasretti. Bu nedenle bazı çevreler buna alışamamış olabilirler. Ama biz halka hizmet etmeye ve doğru bildiğimiz yoldan yürümeye devam edeceğiz.


Korona virüse karşı mücadele ettiğimiz bu günlerin siyaset yapılacak günler olmadığını düşünüyor, birlik ve beraberlik içinde hareket edilerek bu zor günlerin aşılması gereğini bir kez daha vurguluyoruz. Siz değerli Safranbolulara güveniyor,  birlikte başaracağımıza inanıyoruz.
Evdekal ,Sağlıklıkal   SAFRANBOLU.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz