Ana Sayfa Gündem AK PARTİ TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI

AK PARTİ TEMAYÜL YOKLAMASI YAPILDI

49
0

Karabük’te aday adaylığı için başvuru yapan 24 kişi için teşkilat temayül yoklaması Karabük Belediyesi Nikah Salonun da elektronik ortamda yapıldı.

Temayül yoklamasında; 625 kişi oy kullanırken, 206 kişi oy kullanmadı. Temayül yoklamalarından çıkacak sonuçlar, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) ile Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyelerinden oluşturulan ve 27 Mart’ta çalışmaya başlayacak alt komisyonlara sunulacak.

Temayül yoklamasına; AK Parti Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, İstanbul Milletvekili Ravza Kavakcı Kan, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır ve AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları MKYK Üyemiz Neslihan Ay katıldı.

Mevcut 2 milletvekilinin devre dışı tutulduğu temayül adaylarının büyük bir heyecanla takip ettiği temayül yoklaması tamamlanarak AK Parti seçim kurulu başkanlığınca sonuçlar ise gizli tutulacağı açıklandı.

Temamyül yoklamasının demokratik bir şekilde olgunluk içinde tamamlandığına dikkat çeken Ak parti İl Başkanı Ferhat Salt “Karabük’te 14 Mayıs 2023 seçimlerinde zirveye taşıyacaktır. Teşkilat hazır, liderimiz hazır, halkımız hazır. İnşallah 14 Mayıs’ta kutlu bir zafer bizi bekliyor. ‘Durmak yok yola devam’ diyoruz, çalışmaya devam ediyoruz. Tüm halkımızın desteğini de tekrar istiyoruz” ifadelerine yer verdi.

Öte yandan Ak parti Merkez ilçe başkanı Özkan Çetinkaya ise ” Katılımcı tüm teşkilat mensuplarımıza ayrı ayrı teşekkürler, Adalet ve Kalkınma Partimiz kendini sürekli yenileyen, daha sağlıklı ortamlarda daha hızlı, teknolojik şekilde uygulamalar ortaya koyan, Vatandaşa en hızlı ulaşan, bir parti konumundadır. Bugün bunu bir kez daha net gördük, Karabük’te yeniden hizmetlerimizle yola devam edeceğiz inşallah” dedi

KAYNAK WWW.KARABUKGUNDEM.COM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz