Ana Sayfa Gündem AK parti Yönetiminden Sağlıkta Atanlara Tebrik Ziyareti

AK parti Yönetiminden Sağlıkta Atanlara Tebrik Ziyareti

105
0

AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal, Niyazi Güneş AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz, AK Parti Karabük Merkez İlçe Başkanı Osman Uzunoğlu ve AK Parti Safranbolu İlçe Başkanı Av. Mehmet Sarı Karabük İl Sağlık Müdürlüğünü ziyaret ederek atananları tebrik ettiler ve çalışmalar hakkında görüşmelerde bulundular

AK Parti heyeti Karabük İl Sağlık Müdürlüğüne yeniden atanan Dr. Ahmet Sarı’ya, Karabük Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesine atanan Dr. Ögr. Üyesi Nihat Yılmaz’a, Safranbolu Devlet Hastanesi Başhekimliğine atanan Op. Dr. Erkan Andaç’a, Karabük Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesine atanan Doç. Dr. Ahmet Taylan Çebi’ye, Sağlık Hizmetleri Başkanı Op.Dr. İsmail Kara’ya ve Destek Hizmetleri Başkanı Yüksel Korkut’a hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı yeni yapılanma hakkında bilgi verdi. Ziyarette konuşan AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz ataması gerçekleşen İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı’ya ve Başhekim olarak atanan Dr. Nihat Yılmaz, Dr. Erkan Andaç ve Dr. Ahmet Taylan Çebi’ye başarılar diledi.

“Sağlıkta kadromuzu daha da güçlendirerek hizmetlerimize devam edeceğiz”

Her türlü desteği vermeye hazır olduklarını söyleyen AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş ise “Ataması gerçekleşen İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı’ya, ekibine ve Başhekimlerimize yeni görevinde başarılar diliyoruz. Halkımıza hizmet ve hastanelerimiz için üzerimize düşen her türlü desteği vermeye hazırız.

Sağlıkta kadromuzu daha da güçlendirerek hizmetlerimize devam edeceğiz. Göreve yeni atanan ve devam eden arkadaşlarımız birlikte güzel işlere imza atacaklarına inanıyoruz. Biz de kendilerine gerekli destekleri veriyoruz vermeye de devam edeceğiz” dedi.

Ziyarette hastanelerin genel durumu ve yapılan çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunularak sağlık hizmetlerinin daha da iyileştirilebilmesi amacıyla neler yapılabileceği konusunda paylaşımlar yapıldı.

Karabük İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek AK Parti heyetine teşekkür etti.

KAYNAK KARABÜK GÜNDEM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz