Ana Sayfa Gündem Barış Manço Parkı Yeni Yüzüyle Hizmete Girdi

Barış Manço Parkı Yeni Yüzüyle Hizmete Girdi

65
0

Safranbolu Sağlık Sokak’ta bulunan ve yeniden düzenlenerek çok daha güzel bir görünüme kavuşan Barış Manço Parkı, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin katıldığı törenle Safranboluluların hizmetine açıldı.

Açılışa CHP Karabük İl Başkanı Abdullah Çakır ve İl Yöneticileri; Safranbolu Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal, Metin Yıldırım, Ahmet Şahin, Nurten Danışman, CHP Safranbolu İlçe Yöneticileri ile çok sayıda vatandaş da katıldı.

Burada konuşma yapan Başkan Köse, “Hem çocuklar hem kadınlar hem de Safranbolu için işlevini yitirmiş, estetik olmayan her yeri yenileme çabası içindeyiz. Bunlardan bir tanesi de Barış Manço Parkı. Bizler için kadınlar da çocuklar da son derece önemli. Bununla birlikte bir Çocuk Meclisi kurduk. Çocuk Meclisi’nde görevli çocuklar da bizler gibi ayda bir kere toplanıp, Safranbolu’da çocuklar adına neler yapabileceğimizi, eksiklerinin neler olduğunu bizlere iletecekler. Bakın bu çok önemli; çünkü birçok kentte olmayan bir meclisleri var artık çocuklarımızın.” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz