Ana Sayfa Gündem Başkan Elif Köse’den Hastane Ziyareti

Başkan Elif Köse’den Hastane Ziyareti

70
0

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli ile Safranbolu Devlet Hastanesinde tedavi gören hastaları ziyaret etti.

Safranbolu Belediyesi sosyal sorumluluk projelerinden birisi olan hastane ziyaretleri uzun zamandan beri Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü personeli tarafından devam ediyor.

Her hafta periyodik olarak devam eden ziyaretlere katılan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, hasta ve hasta yakınları ile uzun süre sohbet ederken, her hangi bir istekleri olup olmadığını sordu.

Ziyaret sonrası kısa bir açıklama yapan Başkan Köse; “ Sosyal Belediyecilik anlayışımız ile yol, su, çevre temizliği, park bahçe gibi rutin çalışmalarımızın yanı sıra vatandaşlarımız ile de fırsat buldukça bir araya gelmeye gayret ediyoruz. Bu anlamda ki çalışmalarımızdan birisi olan hasta ziyaretlerimiz de devam ediyor.” dedi.

Ziyaretler esnasında hastalara çeşitli hediyeler verildi.

Ziyaretin özellikle hastanede yatmakta olan hastalara moral verdiğini ifade eden hasta yakınları; “ Başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyoruz. Güzel bir uygulama bizlere de moral oluyor” şeklinde konuştular.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz