Ana Sayfa Gündem Başkan Köse: “Kapımız Her Daim Açık”

Başkan Köse: “Kapımız Her Daim Açık”

70
0

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse bugün gerçekleştirilen Halk Günü toplantısından sonra yaptığı açıklamada, “Halkımızla birlikte olmaktan, onlarla dertleşmekten, onların sorunlarını dinlemekten ve çözüme kavuşturmaktan son derece mutluyuz.” diye konuştu.

Belediye hizmet binasının 6. katında gerçekleştirilen toplantıda her zaman olduğu gibi bugün de vatandaşları tek tek dinleyerek notlarını alan ve ilgili birimlere ulaştırarak çözüme kavuşturulması hususunda gerekli talimatları veren Başkan Köse, “Biz halkımızla her zaman iç içeyiz. Sadece halk günü ya da mahalle toplantılarında değil, sabah belediyeye gelirken, akşam eve giderken de selamlaşıyor, karşılıklı istişarelerde bulunuyoruz.” dedi.

İlk günden bu yana vatandaş odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalara devam ettiklerini kaydeden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, sözlerini şöyle noktaladı: “Halkımıza kapımız her daim açık. Biz insanı seviyoruz. Safranbolu’muzu seviyoruz. En büyük ve tek amacımız Safranbolululara ve gelecek kuşaklara çok daha yaşanılır bir Safranbolu bırakmak. Sadece hizmet derdindeyiz. Bunu da değerli halkımızın destekleri ile gerçekleştiriyoruz.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz