Ana Sayfa Gündem Çelik İşçisi “Tek Yumruk, Kenan Yılmaz” Dedi

Çelik İşçisi “Tek Yumruk, Kenan Yılmaz” Dedi

113
0

Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Delege seçimleri sonuçlandı ve delege başkanlığa Kenan Yılmaz’ı işaret etti.

Kardemir, Karçel, Kardökmak, MESCİER D.Ç. ve Yolbulan D.Ç.’de bugün yapılan delege seçimlerinde resmi olmayan sonuçlara göre Kenan Yılmaz 125 delegenin 118’ini aldı.

Mevcut başkan Ulvi Üngören ise bir tek Karçel A.Ş.’de delge seçimlerini önde bitirerek 7 delegeyi aldı.

Önümüzdeki 1 ay içinde Özçelik İş Sendikası Karabük Şube Kongresinde oy kullanacak 125 delegenin 118 ini alan Kenan Yılmaz’ın şube başkanlığına artık kesin gözü ile bakıldığı ifade ediliyor.

Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube Teşkilatlandırma Sekreteri ve Karabük Şube Başkan Adayı Kenan Yılmaz, seçimler sonrası yayınladığı teşekkür ilanında ise şöyle dedi;

“Uzun ve meşakkatli bir seçim sürecinin ardından Öz Çelik İş Sendikası Karabük Şube Delege seçimlerimizi tam bir demokrasi, kardeşlik ve birliktelik ruhu ile tamamladık.

Çelik İşçisi sarsılmaz ve şaşmaz iradesini bir defa daha göstererek, sağduyu içinde delege seçimlerine katılım sağladı.

Bu seçimlerin her anı ve sonucu, çelik işçisinin sendikasına ve meselelerine sahip çıktığının en büyük göstergesi olmuştur.

Delege seçimleri süreci artık hepimiz için geride kalmıştır. Şimdi yapılacak tek iş kucaklaşarak, tam bir birliktelik içinde gelecekte yapılacak güzel ve faydalı işlerin çalışmalarına başlamaktır.

Seçim sonucunda bize verilen büyük desteğin yüklediği sorumluluğun yine çok iyi farkındayız. Öz Çelik İş Sendikamızı daima ileriye götürmenin azmini bu büyük destekten alacağız.

Şunun da iyi bilinmesini istiyoruz; Kardemir, Karçel, Kardökmak, Mescier Demir Çelik ve Yolbulan Dış Ticaret’te bulunan emeğin aslanlarının her biri bizim yegane yol arkadaşımızdır. Onların hakları bizim haklarımızdır. Sevinci, bizim sevincimizdir. Hüznü, bizim hüznümüzdür. Daha iyi bir yaşam ve çocuklarımıza bırakacağımız daha iyi bir gelecek için tek vücut olarak yol alacağız.

Delege seçimlerine emek veren, güç katan, ilgilenen herkese teşekkür ediyoruz. Seçimleri yakından takip eden Karabük kamuoyu ile basınımıza da ayrıca teşekkür ediyoruz.

Seçim sürecinin tam başında gösterdikleri örnek demokratik tavır ile Öz Çelik İş Sendikası Üyelerinin hür iradesine gösterdikleri inanç ve saygıdan dolayı, başta Genel Başkanım Sayın Yunus Değirmenci’ye, Genel Başkan Yardımcılarım Sayın Bayram Altun’a, Sayın Recep Akyel’e, Sayın Ferhan Öner’e ve Genel Sekreterimiz Sayın Hicret Bozoklu’ya tüm çelik işçisi adına sonsuz teşekkürlerimizi ayrıca bir borç biliriz.

Emeğin aslanlarına selam olsun diyor, önümüzdeki dönem birliğin, kardeşliğin, sevginin ve çalışmanın dönemi olsun.

Katkı veren herkesten Allah razı olsun.

Allah yar ve yardımcımız olsun.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz