Ana Sayfa Gündem Erten “havlayan köpek ısırmaz”.

Erten “havlayan köpek ısırmaz”.

395
0

CHP MERKEZ İLÇE BAŞKANI MUSTAFA ERTEN, A.ÇAKICI’NIN CHP GENEL BAŞKANI K.KILIÇDAROĞLU’NA KARŞI SARF ETTİĞİ SÖZLER DOLAYISI İLE AÇIKLAMA YAPTI

Erten Açıklamasında; ” Değerli basın mensupları ve Karabük’lü hemşeheilerimiz. Sizlerin de takip ettiği üzere bir organize suç örgütü lideri, Genel Başkanımıza yönelik hakaret ve tehdit içeren paylaşımlarda bulundu. Hiçbir hukuk devletinde, bir mafya liderinin ülkenin Ana Muhalefet Partisinin Genel başkanına hedef alarak tehdit etmesinin yeri yoktur. Bu olay bize, ülkeyi 18 yıldır yönetenlerin Memleketimize ne hale getirdiğinin göstergesidir. İktidarda kalabilmek için;
Dün malum örgütten, Seçim zamanı başka bir örgütten, Bugün de bir başka örgüt liderinden medet umar hale gelmişler.
Kaldı ki 18 yıldır ülkeyi başkası yönetiyormuş gibi “Hukuk reformu” yapacağız dedikleri bu günlerde, Mafya bozuntusunun bu hakaret ve tehditlerine nereye koyacaksınız? Hakkında ne yapacaksınız?

Şunu çok iyi biliyoruz ki; “havlayan köpek ısırmaz”.
Bu çakal kendisini kirli pazarlıklarla ceza evinden kurtaran iktidarın küçük ortağı ve iktidara olan diyetini ödemek, sadakatini ispatlamak istiyor. Ancak bize vız gelir, tırıs gider.

Değerli Karabük’lü hemşehrilerim, özellikle 70′ li yılları yaşamış olanlar, biliyoruz ki ülkemiz geçmişte sağ-sol kutuplaşmasından çok acılar yaşamıştır.

Bu tehdit dili bize öyle geliyor ki; ülkemizde eskiden olduğu gibi sokak olayları artsın, kardeşin kardeşe düşman olduğu dönemler tekrarlansın isteniyor. Tabii bu durum en çok da dışarıdaki emperyalist ülkelerin işine gelir.
Kendisini ülkücü, devletini seven birisi olarak tanımlayan bu sahtekar çakal ve çakal sürüsünün kime hizmet ettiğini, kimin değirmenine su taşıdığını Milletimizin görmesi gerekir. CHP; 7 düvele diz çöktüren, emperyalist devletlere boyun eğmeyen, kuvvay-ı milliye ve Milli birliğe yararlı cemiyetlerin tek çatı altında toplandığı ANADOLU VE RUMELİ MÜDAFAİ HUKUK CEMİYETİNİN devamıdır.

Biz CHP liler olarak Genel Başkanımızın yanında, HAK, HUKUK, ADALET yolunda yürümeye davam edeceğiz. ” dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz