Ana Sayfa Gündem “Global 8D Uygulamaları ile Bir Adım İleriye”

“Global 8D Uygulamaları ile Bir Adım İleriye”

77
0

“Kurumsal Eğitimler ve Personel Gelişimi”
“Kurumsal Farkındalık, Kalıcı Problem Çözme”

Önlemenin düzeltmekten daha önemli olduğu bilinciyle hareket eden Türk Milli Sanayi Hamlesinin öncü kuruluşu KARDEMİR’in, personelin problemlere daha etkin çözümler geliştirebilmesi adına Mayıs 2020’de başlattığı “8D Problem Çözme Teknikleri Eğitimi Projesi”  sertifika töreni gerçekleştirildi.

5 ay süren ve 8 grupta farklı ünite ve pozisyonlardan 150 personelin katılımcı olduğu eğitim projesinde; gerçek vakalar ele alındı. 

Üst Yönetim ve KARDEMİR çalışanlarına yapılan “ eğitim projesi paylaşım ve sertifika programında” Eğitmen Sinan POLETER; problemlerin çözümü konusunda kurumsal farklılıkları birbiriyle dengeli ve uyumlu hale getirmek ve en iyi problem çözme yöntemini geliştirmek üzere çıkılan bu yolculukta KARDEMİR’de 150 kişilik 8D problem çözme uzmanı / Kök neden analisti yetiştirildiğini vurguladı.

Pandemi koşulları göz önünde bulundurularak yapılan programda sunum yapan katılımcılara başarı sertifikaları verilirken, projenin anısına KARDEMİR Genel Müdürü Sn. Necdet Utkanlar tarafından Sn. Sinan Polater’e hediye takdimi gerçekleşti. 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz