Ana Sayfa Gündem HALİSE TEYZENİN 20 YILLIK HAYALİ GERÇEKLEŞTİRDİ

HALİSE TEYZENİN 20 YILLIK HAYALİ GERÇEKLEŞTİRDİ

44
0

Karabük Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri ekipleri bir taraftan 70’e yakın vatandaşımızın kişisel bakımlarını gerçekleştirirken, diğer taraftan da yaptıkları sürprizlerle onları mutlu ediyor. Ekipler son olarak 80 yaşındaki Halise ninenin 20 yıllık hayalini gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin talimatlarıyla kurulan, Karabük Belediyesi Evde Bakım Hizmetleri yaptıkları başarılı çalışmalarla şehrin gözde ekiplerinden biri haline geldi. Altı kişilik kadrosuyla bir yandan yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların bakımlarını gerçekleştiren ekipler, diğer yandan da düzenledikleri etkinliklerle onları mutlu ediyor.

Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker ve ekibin en önemli destekçisi olan Başkan Vergili’nin eşi Emine Vergili, hasta Bakım Hemşiresi Aslı Özdemir tarafından düzenlenen kampanya ile alınan tekerlekli sandalyeyi 80 yaşındaki Halise Soylu’ya teslim etti.

Belediye Başkan Yardımcısı Seher Berker; “Aslı hemşiremiz Halise teyzenin bakımlarını yapmaya geldiğinde böyle bir ihtiyacı ve hayali olduğunu öğrenmişti, Aslı hemşiremiz halise teyzemizin hayalini gerçekleştirmesine yardımcı oldu, sağolsun hayırseverlerimizde kendisine yardımcı oldu, teyzemizi mutlu görmek bizi de mutlu ediyor” dedi.

Karabük Belediyesi Hasta Bakım Hemşiresi Aslı Özdemir; “Bir insanın en büyük zenginliği bu dünyada yaptığı iyiliklerdir, Sayın Başkanımızın önderliğinde kurulan birim olarak halise teyzemize hizmet vermekteyiz, kendisi bize ‘20 yıllık bir hayalimi gerçekleştirmek istiyorum’ dedi, bizde hayırseverlerimizle iletişime geçerek onun hayalini gerçekleştirdik, onlara çok teşekkür ediyoruz” cümleleriyle duygularını paylaştı.

20 yıldır tekerlekli sandalye hayali ile yaşadığını söyleyen 80 yaşındaki Halise Soylu ise; “Başkanımızdan ve yavrularımızdan Allah razı olsun, bizlere çok güzel hizmet veriyorlar, bizlerle çok yakından ilgileniyorlar, ne desem az, Allah yar ve yardımcıları olsun” şeklinde sevincini paylaştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz