Ana Sayfa Gündem Hediyeleri İtfaiye Aracının Merdiveninden Verdi

Hediyeleri İtfaiye Aracının Merdiveninden Verdi

88
0

Safranbolu Belediye Başkanı Mimar Elif Köse, belediyenin başlattığı “Masal Diyarı” projesi kapsamında oyuncak itfaiye aracı kazanan çocuklara hediyesini itfaiye merdivenine çıkarak verdi.

Safranbolu Belediyesi tarafından yeni tip korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan çocukların evlerinde iyi vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla “Masal Diyarı” projesi başlatmıştı.

“Masal Diyarı” projesi sonunda dereceye giren çocuklara hediyeler verileceği duyurulmuştu.

23 Nisan etkinlikleri kapsamında Başkan Elif Köse farkındalık yaratarak hediyeleri itfaiye aracın merdivenine çıkıp balkonda ki çocuklara verdi. Köse, sosyal mesafenin korunmasına yönelik farkındalık oluşturmak için bir sitenin dördüncü katında oturan küçük çocuğun hediyesini itfaiye aracının merdivenine çıkarak vermesi de ayrı farkındalık yarattı.


Başkan Köse, tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, ” Gülşen ablanızın ‘Masal Diyarı’nda sorduğu bilmeceye doğru cevap veren ve itfaiye kazanan kardeşimizin evinin önündeyiz. Sosyal mesafeyi de korumak adına bir farklılık olsun istedik, hediyesini dördüncü kattan oturan arkadaşımıza itfaiye aracımızla verdik” ifadelerinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz