Ana Sayfa Gündem İhtiyaç Sahibi Çocukların Bayramlıkları Başkan Ablalarından

İhtiyaç Sahibi Çocukların Bayramlıkları Başkan Ablalarından

88
0

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ilçede yaşayan ihtiyaç sahibi miniklere bayram kıyafeti hediye etti.

Sosyal belediyecilik anlayışı çerçevesinde nerede ihtiyaç sahibi bir aile varsa oraya koşmaya gayret gösterdiklerini dile getiren Başkan Köse, “Safranbolu Belediyesi olarak imkânlar çerçevesinde ve yardımsever vatandaşlarımızın destekleri ile ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımlarımız sürecek.’’ diye konuştu.

Belediyemiz Hayır Çarşısı tarafından belirlenen çocuklara bayramlık kıyafet hediye ettiklerini söyleyen Belediye Başkanı Elif Köse, “Bayramlık elbiselerin ne kadar önemli ve özel olduğunu biliyoruz. Onlar için ufak bir dokunuş yapmaya çalıştık. Çocuklarımızın yüzünün güldüğünü görmek bizleri daha da mutlu ediyor.

Tüm çabamız yarınımızın teminatı olan evlatlarımıza yardımlaşmayı, dayanışmayı, sevgi ve saygıyı öğretip; büyükleri olarak onlara çok daha güzel bir Safranbolu bırakmak.

Belediye olarak veren elle, alan elin birbirini görmemesi gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle ihtiyaç sahibi olan kimsenin görüntülerini yayınlamayı uygun bulmuyoruz. Her şey daha yaşanılır bir Safranbolu için.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz