Ana Sayfa Gündem Kalbimiz ve Dualarımız Sizinle…

Kalbimiz ve Dualarımız Sizinle…

95
0

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, ülkemizin farklı noktalarında çıkan ve bazıları hâlâ süren yangınla ilgili açıklama yaptı. Felaketi büyük bir üzüntü ile takip ettiklerini ifade eden Başkan Köse, olay bölgesinde yaşayan vatandaşların hüznünü paylaştığını ve bu acının dayanılmaz olduğunu belirtti.

Başkan Köse, “Tüm yurtta olduğu gibi, böylesi durumlarda birlik beraberlik ruhu en üst seviyeye çıkan Safranbolulu vatandaşlarımız bizlere gerek telefon, gerek sosyal medya aracılığı ile gerekse bire bir görüştüğümüzde duyarlılıklarını belirterek; ne gerekiyorsa belediye öncülüğünde yapmaya hazır olduklarını söylüyorlar. Bu nedenle sevgili hemşehrilerime sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.” dedi.

Destek Hareketini Birlikte Başlatacağız

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, şu sözlerle devam etti: “Alevlerin kısa sürede kontrol altına alınacağını ümit ediyoruz. Bu durumda ihtiyaçların daha net bir şekilde ortaya çıkmasıyla, tüm Safranbolu tek yürek olup sizlerle birlikte destek hareketimizi başlatacağız.

Felaket nedeni ile yaşamını yitirenlere Allah’tan rahmet, yaralılara acil şifalar diliyor ve geçmişten bu güne her daim ihtiyaç sahibinin yanında olan Safranbolu’nun, üzerine düşen görevi yerine getireceğinin bilinmesini istiyorum.”

Kalbimiz ve dualarımız, felaket bölgesinde yaşayan vatandaşlarımızla…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz