Ana Sayfa Gündem Karabük, Kuruluşunun 83.Yılını Kutladı

Karabük, Kuruluşunun 83.Yılını Kutladı

49
0

Karabük’ün kuruluşunun 83. yıl dönümü kapsamında Karabük Kent Meydanında günün anısına sadece çelenk sunum töreni gerçekleştirildi.

Karabük Demir Çelik Fabrikalarının (KARDEMİR) temelinin atılması ve Karabük’ün kuruluşunun 83. yıl dönümü ile Özelleştirmenin 25. Yılı kutlama törenleri Çin’in Vuhan kentinde başlayan ve birçok ülkede hızla yayılım göstererek tüm Dünyayı tehdit etmeye devam eden, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak nitelendirilen Coronavirüs (Covid-19) salgını nedeniyle vatandaşlarımızı korumak ve salgının yayılmasını engellemek amacıyla önceden planlanan tüm etkinlikler iptal edilmiş ve sadece çelenk sunum törenin yapılması kararlaştırılmıştı.

Kutlama Komitesi adına Vali Fuat Gürel tarafından Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu gerçekleştirildi. Tören saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunması ile sona erdi.

Törene Vali Fuat Gürel’in yanı sıra Karabük Belediye Başkan Vekili Seher Berker, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz, KBÜ Rektör Vekili Prof. Dr. Mustafa Yaşar ile Kardemir Genel Müdürü Dr. Hüseyin Soykan katıldı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz