Ana Sayfa Gündem Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi 29. Dönem Mezunlarını Verdi.

Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi 29. Dönem Mezunlarını Verdi.

43
0

Vali Mustafa Yavuz, Polis Akademisi Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi (POMEM) Müdürlüğü 29. Dönem Mezuniyet Töreni’ne katıldı.

Törene Karabük Valisi Mustafa Yavuz, Karabük Milletvekili Cem Şahin, Cumhuriyet Başsavcısı Koray Keskin, POMEM Müdürü Zekeriya Çoban, İl Emniyet Müdürü Mehmet Ali Hasan Köse, İl Jandarma Komutan Vekili Ercan Özkan, Safranbolu Jandarma Komando Eğitim Merkez Komutanı Dr.Yusuf Küçükbaşol, İl Genel Meclisi Başkanı Ahmet Sözen, kurum müdürleri, siyasi parti ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri ile kahraman polislerin kıymetli aileleri katıldı.

Vali Mustafa Yavuz, mesleğe yeni başlayacak polislerimize; “Sizler, halkın ırz, can ve malını muhafaza ederken; aynı zamanda yardım isteyenlerle, yardıma muhtaç olanlara devletimizin şefkat eli olarak uzanacaksınız.” şeklinde konuşarak; genç polislerinizin kıymetli ailelerine ve Karabük POMEM’in tüm çalışanlarına, gösterdikleri özveri ve fedakarlıkları için teşekkür etti.

Vali Mustafa Yavuz, gösterdikleri üstün başarı neticesinde dereceye giren genç polislere diploma ve sertifikalarını vererek, kendilerini tebrik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz