Ana Sayfa Gündem Karabük’te 30 Ağustos Zafer Bayramı´nın 97. Yıl Dönümü Kutlandı

Karabük’te 30 Ağustos Zafer Bayramı´nın 97. Yıl Dönümü Kutlandı

328
0

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 97. yıl dönümü kutlamaları Valilik Makamında Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Özkan Bayır, Baro Başkanı Av. Rıdvan Erdoğan tarafından tebriklerin kabulü ile başladı.

Daha sonra Atatürk Anıtında gerçekleştirilen çelenk sunum töreni ile devam edilen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama programına, Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy, KBÜ Rektörü Prof. Dr. Refik Polat, Cumhuriyet Başsavcısı Vekili Özkan Bayır, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Mustafa Kuraş, POMEM Müdürü Mahmut Karabulut, Baro Başkanı Av. Rıdvan Erdoğan, kurum müdürleri, askeri erkân, gaziler, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel ve Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili tarafından Atatürk Anıta çelenk konması ile başlayan törende saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşımız okundu.

Askerlik Şubesi Başkanı ve Garnizon Komutanı Personel Binbaşı Gökay Yıldız tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşmasının ardından öğrenciler tarafından şiirler okunurken, Karabük Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğü boks, tekvando ve güreş takımları gösterilerini sergiledi.

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen sportif yarışmalarda dereceye giren öğrencilere Karabük Valisi Sayın Fuat Gürel, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili ve Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy tarafından ödüllerinin verilmesinin ardından kutlama programı tören geçişi ile sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz