Ana Sayfa Gündem Köse; ‘Sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirilen projeler daha verimli’

Köse; ‘Sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirilen projeler daha verimli’

74
0

Safranbolu Belediyesi sosyal belediyecilik projeleri kapsamında her hafta düzenli olarak yapılan Halk Günü Toplantılarına devam ediyor.

Belediye Başkanı Elif Köse’nin bizzat katıldığı ve her hafta perşembe günleri belediye toplantı salonunda saat 14’de gerçekleşen toplantıda, vatandaşların sorunları ve talepleri dinleniyor.

Halk Günü Toplantılarında, vatandaştan aldığı talebi ilgili birimlere iletilmesi ve hızlı bir şekilde çözülmesi için notlar alan Başkan Köse, vatandaşla çözüm yollarını beraber üretmek amacıyla başlatılan toplantılarda bu güne değin yüzlerce talep ve isteğin çözüldüğünü kaydetti. Bir yılı aşkın bir süredir toplantılara devam ettiklerini ve aldıkları olumlu geri dönüşlerden mutlu olduklarını ifade eden başkan Köse; Sosyal belediyecilik anlayışıyla gerçekleştirilen projelerin daha verimli sonuçlar verdiğinin bilgisini verdi.

Safranbolu’nun ve Safranbolu halkının her daim hizmetin en iyisine, en güzeline layık olduğunun farkında olarak her zaman aynı azim ve şevkle çalışmalara devam ettiklerini kaydeden başkan Köse;  “Toplantılarda yaptığımız işlerin hangi düzeyde amacına uygun yaptığımız ve gerçekten hedeflediğimiz neticeyi alıp alamadığımız konusunda doğrudan o hizmetten faydalanan muhataplarımızla bilgi almamız sağlanıyor. Dolayısıyla yürüttüğümüz hizmetlerde nerelerde aksaklık olduğunu bire bir gözlemleme, tespit etme ve gerektiğinde de düzeltme şansımız oluyor. Ayrıca, toplantılar bizlere gelebilecek yanlış ve eksik bilgileri daha doğru bir biçimde fark etmemizi sağlıyor’’ dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz