Ana Sayfa Gündem Köy Yollarında Bakım-Onarım Çalışmaları Başladı

Köy Yollarında Bakım-Onarım Çalışmaları Başladı

65
0

Karabük İl Özel İdaresi Yol ve Ulaşım Hizmetler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz; 2021 yılı iş sezonuna, kış ayında hasar gören köy yollarının bakım-onarıma alınması ve reglaj (araziye kazı ve dolgu ile istenilen eğimi verme) çalışmalarıyla başladı.

Kış mevsiminin ardından bozulan ve ulaşımda aksamalara sebebiyet vereceği düşünülen köy yollarında gerçekleştirilen çalışmaları inceleyen Genel Sekreterimiz Mehmet Uzun, Özel İdare sınırları içerisinde kalan köy yollarının bakım-onarımı noktasında büyük çaba sarf edildiğini söyledi. 

Kış ayının ardından köy yollarında bakım onarım çalışmalarının devam ettiği Merkeze bağlı Tandır Köyü’nde ki çalışmaları yerinde inceleyen Genel Sekreterimiz Uzun; “ Köy yollarımızın bakım ve onarım çalışmalarına başladık. Ekiplerimiz hasarlı bölgeleri tespit edip gerekli çalışmaları yapıyorlar. Muhtarlarımızın talepleri ve ekiplerimizin tespitleri doğrultusunda, kış ayında zarar gören köy yollarımızın bakım-onarımı ile reglaj çalışmalarına devam edeceğiz” diye konuştu.

Genel Sekreterimiz Uzun’a yaptığı incelemeler de Yol ve Ulaşım Hizmetleri Müdürü Özgür Bülbül eşlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz