Ana Sayfa Gündem Muhtarlar Toplantısı Sosyal Tesiste Yapıldı, Başkan Köse BoosLife’a Kapak Oldu

Muhtarlar Toplantısı Sosyal Tesiste Yapıldı, Başkan Köse BoosLife’a Kapak Oldu

91
0

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse tarafından mahallelerdeki sorunların çözülmesi, mahalle sakinlerinin taleplerinin alınması için düzenlenen Muhtarlar Toplantısı Safranbolu Belediyesi Sosyal Tesisinde yapıldı.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin yanı sıra mahalle muhtarları ve birim müdür ve amirlerinin katıldıkları yemekli toplantı sohbet havasında geçerken muhtarlar taleplerini tek tek söz alarak Başkan Köse’ye iletti.

Oldukça modern bir görünüme kavuşan ve profesyonel bir ekiple hizmete alınan Sosyal Tesis verilen ilk yemek olması ve Başkan Köse’nin ilgisinden dolayı teşekkür eden muhtarlar, “Sorunların böylesi güzel bir ortamda tartışılması ilgili birimlerin konularla ilgili notları derhal almaları da belediyemizin toplantıya, dolayısı ile Safranbolu’ya ne kadar önem verdiğini gösteriyor” diyerek görüşlerini bildirdiler.

Muhtarlığın sadece kendileri için değil yaşanılan bölge açısından da önemli olduğunu ifade eden Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, “ Biz göreve ilk geldiğimiz günden bu yana bunu vurguluyoruz. Bu kent hepimizin. Sorunları birlikte istişare ederek çözeceğiz. Bu nedenle de uzun zamandır Muhtarlar Toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Katılım sağlayan tüm muhtarlarımızı dinliyor, beraber çözüm üretiyoruz. Bu vesile ile toplantımıza iştirak eden tüm muhtarlarımıza ve Sosyal Tesis personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

Safranbolu belediye Başkanı Elif Köse, sosyal tesiste düzenlenen ilk toplantıda muhtarlara sürpriz yaptı. Sosyal Tesis mutfağında hazırlanan ve üzerinde Muhtarlar Gününüz Kutlu Olsun yazılı yaş pastayı hep birlikte kestiler.

Başkan Köse BoosLife’a Kapak Oldu

İş Dünyası ve Lüks Yaşam Dergisi BossLife, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’yi kapak yaptı.

Türkiye’nin en önemli organizasyonlarında 5 yılda 7 ödül alan derginin Başkan Köse ile yaptığı röportajda Başkanlık öncesi ve sonrası, mimarlık dönemi, Safranbolu’da ilk kadın Belediye Başkanı olmanın nasıl bir duygu olduğu, gerçekleştirdiği çalışmaları, hedefleri, özel hayatı, gençlere tavsiyeleri gibi sorular yöneltildi.

Projeleri, ileriye yönelik planları ve düşünceleri ile dikkatleri üzerine çeken Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, daha önce de çok sayıda ulusal gazete, dergi ve televizyonun konuğu oldu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz