Ana Sayfa Gündem Öğrenciler Sıcak Çorba İçin Teşekkür Ediyor

Öğrenciler Sıcak Çorba İçin Teşekkür Ediyor

193
0

Çorba İkramı Öğrencilerin İçini Isıtıyor

Safranbolu Fethi Toker Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi öğrencileri, soğuk kış günlerine Safranbolu Belediyesi’nin ikram ettiği çorbayla güne sıcak bir başlangıç yapıyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’nin talimatı ile başlatılan ve uzun süredir devam eden uygulama öğrencilerin sağlıklı beslenmelerini sağlamak ve bütçelerine katkıda bulunmak amacıyla yapılıyor.

Üniversitenin girişindeki stantta gelen öğrenciler kendilerine ikram edilen çorbaları alarak sınıflarına geçerken, gerçekleşen hizmetten memnun olduklarını ifade ederek Başkan Köse’ye teşekkür ettiler.

Konu ile ilgili kısa bir açıklama yapan Safranbolu Başkanı Elif Köse; “ Tüm çabamız Safranbolu’muza çok daha iyi hizmet verebilmektir. Bu vesile ile belediye hizmetlerinin yalnızca rutin temizlik, asfalt, ya da kaldırım yapmak değil, vatandaşlarla iç içe, sosyal yönden de yanlarında olduğumuzu hissettirmektir. Başlattığımız uygulama ile sabah okula yetişme telaşı ile kahvaltı yapamayan öğrencilerimizin güne sıcak bir başlangıç yapmalarını sağlamak istedik” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz