Ana Sayfa Gündem Özlem Aras Gürel’den “Çocuk Evleri Sitesinde kalan miniklere ” karne hediyesi.

Özlem Aras Gürel’den “Çocuk Evleri Sitesinde kalan miniklere ” karne hediyesi.

43
0

Vali Fuat Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel tarafından 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının Sömestr Tatiline girmesi nedeniyle Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne bağlı Güleç Çocuk  Evleri Sitesi Müdürlüğünde kalan çocuklara karne hediyesi olarak kahvaltı ve Safranbolu gezisi organize edildi.

Çocuklarla yakından ilgilenen Vali Gürel ve eşi Özlem Aras Gürel, çocukları tek tek kahvaltı masalarında ziyaret ederek onlara sıcak ve samimi sohbetler kurarak beraber çay içti. Vali Fuat Gürel çocuklara karne hediyesi olarak kitap hediye ettiler.

Karabük Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğünde düzenlenen kahvaltı programından sonra minikler Özlem Aras Gürel ile birlikte Safranbolu ilçemizde kendileri için düzenlenen gezi ile doyasıya eğlendiler.

Safranbolu Baba Sultan Mahallesinde bulunan Çikolata Müzesini gezerek başladıkları gezi programına; Hıdırlık Tepesi, Eski Hükümet Konağı, Kent Tarihi Müzesi, Eski Çarşı, Cinci Han ve Kristal Terası gezen minikler Özlem Aras Gürel ile birlikte unutamayacakları bir gün geçirdiler.

Çocuk Evlerindeki yaşam standartlarının en üst seviyeye çıkarılması ve çocukların kendilerini aile ortamında hissetmeleri için devletimizin gerekli tüm çalışmaları yaptığını ifade eden Özlem Aras Gürel, “Bu ülkenin geleceği olan çocuklarımızın mutlu ve huzurlu bir şekilde yetişmesi en büyük dileğimizdir. Devletimize ve milletimize emanet edilmiş çocuklarımıza göstereceğimiz sevgi, onların yaşamlarına güzellikler katacaktır. Bizlerde sömestr tatilinde olan ve karne alan çocuklarımıza farklı ve eğlenceli bir gün geçirtmek için bir etkinlik düzenleyerek eğlenmelerini sağladık.” dedi.

Özlem Aras Gürel’e Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Galip Sökmen’in Eşi Canan Sökmen ve Valilik Özel Kalem Müdürü Mustafa Cücü’nün Eşi Neşe Cücü  ve Kurum yetkilileri eşlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz