Ana Sayfa Gündem Rafet Başkan, AK Parti Adayı Özkan Çetinkaya ile ilgili şok iddialarda bulundu.

Rafet Başkan, AK Parti Adayı Özkan Çetinkaya ile ilgili şok iddialarda bulundu.

132
0

Karabük Belediye Başkanı ve 31 Mart yerel seçimleri öncesi MHP Belediye Başkan Adayı olan  Rafet Vergili, bugün bir basın toplantısı daha  düzenleyerek AK Parti Adayı Özkan Çetinkaya ile ilgili şok iddialarda bulundu.

Başkan Vergili, Özkan Çetinkaya’nın sahte diploma ile Kardemir’e işe girdiğini ve anlaşılınca da işten çıkarıl “dığını iddia ederek  “ALFRED Üniversitesi Amerika’daki FETÖ’nün (Fetullahçı Terör Örgütü) üniversitesidir. Burada bununla ilgili bir kampüs açmışlardı. YÖK tarafından onaylanmamış, hatta Amerika’daki üniversitenin diploması denklik sayılmamıştı. Sonra bu arkadaşımız diplomayla Demir Çelik fabrikasına işe girmiş. O zaman Eskişehir Üniversitesi diploması falan yok, sahte yüksek okul diplomasıyla. Sonra demir çelik iş akdini feshetmiş veyahut ta bir ara verdikten sonra, tekrardan dönüşte işe alınmamış bu üniversite diploması kullandığı için.”  İfadelerinde bulundu

Başkan Vergili, “Hiçbir geçerliliği olmayan bir diploma ile demir çeliğe işbaşı yaptığı söyleniyor. Tayyip beyin arkasına ‘Alfred Üniversitesi’ yazdırmak, vahim bir olaydır. Affedilmemesi gereken bir olaydır.o okul FETÖ okuludur” diyerek siyasi kavgada çıtayı bir basamak daha yükseltti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz