Ana Sayfa Gündem Safranbolu Belediyesinin Karla Mücadelesi Başarılı Geçti

Safranbolu Belediyesinin Karla Mücadelesi Başarılı Geçti

93
0

Dün sabah saatlerinden itibaren etkisini göstermeye başlayan kar yağışı ile birlikte kar küreme ve tuzlama çalışmalarını aralıksız sürdüren Safranbolu Belediyesi 7/24 karla mücadelesinde başarılı bulundu

Çok sayıda araç ve tuzlu malzeme ile sabaha kadar durmayan ekipler Safranbolu’da ulaşımın aksamaması için var güçleri ile çalışırken, Belediye Başkanı Elif Köse’de çalışmaları yakından takip etti.

Konu ile ilgili Fen İşleri Müdürlüğünden yapılan açıklamada; “ Ekiplerimiz 3 vardiya halinde aralıksız çalışıyor. Belediye Başkanımız Sayın Elif Köse hanımefendinin de bizzat, yakından takip ettiği ve kar yağışı ile birlikte başlayan kar küremem ve tuzlama çalışmalarımız halen devam etmekte. Amacımız, vatandaşlarımızın hayatlarını her hangi bir zorluk yaşamadan devam ettirebilmeleridir” denildi.

Safranbolu Belediye 1. Başkan Vekili Onur Varlı, Başkan Yardımcısı Ahmet Şahin ve Meclis Üyesi Kemal Akgül ün de yakından takip ettiği çalışmalar sürerken, vatandaşlarımızın olası bir acil durumda 153 nolu telefondan Halk Masası Birimine ulaşabilecekleri bildirildi.

Safranbolu Belediyesi Alo İhbar 153

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz