Ana Sayfa Gündem Safranbolu Beledyesi Kendi Mobilyasını Kendi Üretiyor

Safranbolu Beledyesi Kendi Mobilyasını Kendi Üretiyor

49
0

Safranbolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 2022 yılında da üreten Belediye mottosuyla çalışmalarına devam ederken atölye anlamında da güzel çalışmalara imza attı.

Bu anlamda Müdürlüğe bağlı şefliğin park kamelyasından oturma bankalarına, laminant parkede kütüphane mobilyalarına kadar pek çok alanda iş gerçekleştirdi.

Safranbolu Belediyesi üreten bir belediyecilik anlayışı ile çalışmalarına devam ederken, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, burada amaçlarının böylesi önemli bir hususta dışa bağımlılığı sona erdirmek olduğunu ifade etti.

Tecrübeli Bir ekibe sahip olduklarını belirten Başkan Köse, ” 2022 yılında parklar için kamelya, oturma gurupları, mevcut ve yeni birimlerin mobilyaları, park mobilyaları gibi pek çok çalışma kendi ekiplerimiz tarafından imalar ve montaj yapılmakta. Safranbolu Belediyesi görev başında olduğumuz 3 yılı aşkın bir süredir üreten, ürettiğini Safranbolu için kullanan bir belediye haline gelmiştir “diye konuştu.

2023 yılında da aynı hırs ve azimle çalışmalara devam edeceklerini kaydeden Başkan Elif Köse, “Safranbolu ve Safranbolu halkı için hizmete devam ediyoruz. Tüketen değil üreten belediyecilik anlayışımız ile görev başındayız. Bu vesile ile bıkmadan yılmadan çalışan ekip arkadaşlarımıza da teşekkür ediyorum.

Kaynak KARABÜK GÜNDEM HABER

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz