Ana Sayfa Gündem Safranbolu’da Gençlik Bayramı Coşkusu

Safranbolu’da Gençlik Bayramı Coşkusu

284
0

Safranbolu’da pandemi süreci sebebi ile 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’da balkonlarda kutlandı. Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse’ye 19 Mayıs Kortejinde Meclis Başkan Vekili Onur Varlı, Belediye Başkan Yardımcıları Halil Bakkal, Ahmet Şahin, İyi Parti İlçe Başkanı Bilal Aslan ile CHP ve İyi Parti meclis üyeleri eşlik etti.

Coşkunun Safranbolu’da yürekten yaşandığından bahsederken Başkan Köse sözlerine ekledi; “Çok güzelsin Safranbolu! Bildiğiniz gibi salgın sebebiyle bu sene Milli Bayramlarımızı evlerimizde yaşıyoruz. Koronavirüs bizleri kısa süreliğine ayırsa da, sizlerle balkonlarda camlarda buluşmaya, coşkumuzu yaşamaya engel olamaz! Hele ki sizlerde bu coşku ve sevinç varken. Atatürk’ün gençlere emanet ettiği Cumhuriyet’e ve onun değerlerine sahip çıkmak her Türk evladının görevidir.

Bizler de bu görevin bilinci ile tekrardan başta Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.” Dedi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz