Ana Sayfa Gündem SAFRANBOLU’DA RAMAZAN BAYRAMI COŞKUSU

SAFRANBOLU’DA RAMAZAN BAYRAMI COŞKUSU

59
0

Korumanın Başkenti Safranbolu’da Ramazan Bayramı Belediye tarafından düzenlenen muhteşem bir organizasyonla kutlandı.

Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından organize edilen, Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Başkan Yardımcıları Halil Bakkal, Metin Yıldırım, Ahmet Şahin, Birim Müdürleri ile personelin katıldığı, Aslanlardan Kıranköy Meydana kadar gerçekleştirilen yürüyüşte Başkan Köse vatandaşların bayramlarını kutladı.

Yürüyüşün ardından, tüm mahalleleri kapsayan ve müzik eşliğinde gerçekleşen araç konvoyuna geçildi. Açık araçtan vatandaşların bayramlarını kutlayan Belediye Başkanı Elif Köse’ye olan ilgi gözlerden kaçmazken, yol kenarlarından, balkonlarından 7’den 70’e herkes bayram coşkusunu yaşadı.

Başkan Köse, kendisine sevgi gösterilerinde bulunan çocuklara kitap, şeker gibi hediyeler verirken, program sonrası yaptığı açıklamada, Bayramların Türk halkı için çok özel ve önemli olduğunu ancak pandemi nedeni ile ziyaretlerin yapılamadığını, bu nedenle vatandaşlarla bu şekilde kucaklaşmanın mümkün olduğunu söyledi.

Eski bayramlara bir an önce kavuşabilmenin özlemini çektiklerini kaydeden Başkan Elif Köse; “ Her şeye rağmen gösterilen ilgi bizleri çok mutlu etti. Vatandaşlarımıza yürekten teşekkür ediyor, bir kez daha bayramlarını tebrik ediyorum” dedi.

Öte yandan Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, Ramazan Bayramının ilk gününde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

Program Safranbolu Kaymakamlığında düzenlenen protokol bayramlaşma ile başlarken, daha sonra merkez ve diğer noktalarda görev yapan Polis memurları ziyareti ile devam etti. Daha sonra Meydan Halk masası, İtfaiye Müdürlüğü, Engelsiz Yaşam, Bakım, Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezini, Sevgi Evleri ve Safranbolu Devlet Hastanesi ziyaretleri ve Yazıköyde bulunan Belediye Serasındaki incelemeler ile son buldu.

Başkan Elif Köse ziyaretlerde görevli personellerle bir süre sohbet ederken çeşitli hediyeler verdi. Ziyaretlerde Başkan Yardımcısı Halil Bakkal da eşlik eti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz