Ana Sayfa Ekonomi TAVUS YÜN HALI A.Ş, SÜSLER HALI MOBİLYA MAĞZA ZİNCİRİNE YENİ HALKALAR EKLEDİ

TAVUS YÜN HALI A.Ş, SÜSLER HALI MOBİLYA MAĞZA ZİNCİRİNE YENİ HALKALAR EKLEDİ

96
0

İŞBİR YATAK VE ALMİLA BEBEK-COÇUK GENÇ ODASI MARKALARI İLE SÜSLER HALI MOBİLYA MAĞZALARI HİZMETİNİZDE

Karabük, Zonguldak caddesi Tüccarlar kooperatifinde açılışı yapılan SÜSLER HALI MOBİLYA mağazasına büyük ilgi.

1971 yılında Hüsnü – İsmail Tavus kardeşler tarafından küçük bir halı dükkanı olarak hizmet vermeye başlayan  ‘Süsler Halı Mobilya’ mağazası  bugün halı üretim merkezi ile Ülkemizin her noktasına ve yurt dışına ihracat yapan Tavus Yün Halı A.Ş. olarak Ülke ve Karabük ekonomisine katkı sunuyor..

Yeni mağazanın açılışında Tavus Yün Halı Aş adına konuşma yapan; Fatih Tavus;  “Bugün burada, mağazamızın yeni konseptini ve şirketimiz bünyesine kattığımız kurumsal markaların tanıtım günü için toplanmış bulunuyoruz. Bu özel günümüzde sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk duyuyor ve hepinize hoş geldiniz diyorum. Bundan 53 yıl önce, 1971 yılında dedemin manevi desteği ile babamız Hüsnü Tavus tarafından küçük bir halı dükkanı olarak kurulan ve babamın en büyük destekçisi olan amcam İsmail tavus ile birlikte başlayan Süsler Halı Mobilya mağazacılık serüvenimiz, bugün memleketimize kurduğumuz halı üretim merkezi ile ülkemizin her noktasına ve yurt dışına ihracat yapan Tavus Yün Halı A.Ş. firmasıyla büyük bir şirketler topluluğuna dönüştü.

İkinci nesil olarak bizler, şu an perakende sektöründe hizmet verdiğimiz Süsler Halı Mobilya mağazamızın bünyesine bundan 12 yıl önce Türkiye’nin yatak uzmanı İşbir Yatak bayiliğini de Karabük’e kazandırmıştık. Bununla birlikte, son dönemde yine Türkiye’nin en trend genç çocuk ve bebek mobilya markası olan Almila Mobilya’yı da bünyemize kattık. Öncelikle, bu işyerinin açılış sürecinde emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. Bu projenin hayata geçirilmesinde büyük bir özveriyle çalışan tüm ekibimize, desteklerini esirgemeyen iş ortaklarımıza, siz değerli misafirlerimize ve tabi ki başta babamız olmak üzere tüm tavus ailesine ve bu yoğun iş temposunda beni hep anlayışla karşılayan kendi aileme minnettarım.  Bugün burada sadece bir işyerinin açılışını kutlamıyoruz. Aynı zamanda bir hayalin gerçekleştiği, bir başarının taçlandığı bir günü yaşıyoruz. Bu işyeri, uzun bir sürecin sonucunda ortaya çıktı ve bizler için büyük bir anlam taşıyor. Burası, sadece bir ticaret merkezi değil, aynı zamanda bir buluşma noktası, bir deneyim alanı olacak. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak, onların ihtiyaçlarını karşılamak ve onları memnun etmek için buradayız.”  dedi 

 Protokol üyeleri yanı sı İş İnsanları ve Vatandaşların katılımı ile dualar ile açılan Süsler Halı Mobilya mağazaları sahibi Fatih Tavus katılımcılara teşekkür ederek ürünler hakkında bilgi verdi.

Yeni açılan mağazada ürünlerin kalitesini ve çeşitliliğini gören Vatandaşlar açılış haftası nedeni ile de ürünlerden indirimli yaralandılar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz