Ana Sayfa Gündem “The 2nd International Symposium of Engineerig Applications on Civil Engineering and Earth...

“The 2nd International Symposium of Engineerig Applications on Civil Engineering and Earth Sciences 2020 (IEACES2020)” starting

124
0
KARABÜK ÜNİVERSİTESİ'NDE 23-25 EYLÜL TARİHLERİNDE "THE 2ND INTERNATİONAL SYMPOSİUM OF ENGİNEERİNG APPLİCATİONS ON CİVİL ENGİNEERİNG AND EARTH SCİENCES 2020 (IEACES2020) SEMPOZYUMU" DÜZENLENECEK. (SAMET OĞUZHAN DOĞAN/KARABÜK-İHA) Karabük Üniversitesi'nde 23-25 Eylül tarihlerinde "The 2nd International Symposium of Engineering Applications on Civil Engineering and Earth Sciences 2020 (IEACES2020) Sempozyumu" düzenlenecek.

KBÜ den yapılan yazılı açıklamada ” “The 2nd International Symposium of Engineerig Applications on Civil Engineering and Earth Sciences 2020 (IEACES2020)” 23 Eylül Çarşamba günü başlıyor.” denerek şu açıklamalara yer verildi;

“Karabük Üniversitesi ev sahipliğinde 23-25 Eylül 2020 tarihleri arasında yapılacak olan sempozyum çevrimiçi(online) gerçekleştirilecek.

Sempozyumda, İnşaat Mühendisliği ve Yer Bilimleri ile ilgili mühendislik uygulamaları alanında en son gelişmeleri ve araştırmaları paylaşmak üzere bilim insanları, araştırmacılar ve uzmanlar bir araya gelecek.

Tüm katılımcılara yeni fikir alışverişinde bulunma fırsatı sağlayacak sempozyumda; Geoteknik Mühendisliği, Deprem Mühendisliği, Yapı Mühendisliği, Mühendislik Jeolojisi, Tektonik ve Yapısal Jeoloji, Yapı Malzemeleri, Ulaştırma Sistemleri ve Mühendisliği, Su Kaynakları Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Afet Azaltma ve Önleme, Jeotermal Enerji, Jeomorfoloji, Jeokimya, Mineraloji, Petroloji ve Volkanoloji, Kentsel Planlama gibi konular ele alınacak.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz