Vali Fuat Gürel, Covid-19 salgın hastalığı ile mücadele sürecinde yaptıkları bağışlar ile İl Sağlık Müdürlüğümüze; PCR Test Cihazı, Yüksek Akışlı Oksijen Cihazı ve Hasta Başı Monitör kazandıran Yılmaz Şirketler Grubu, Yeşilyurt Demir Çelik, Topcugiller Demir Çelik ve Saka Demir Çelik firmalarına “Teşekkür Belgesi” takdim etti.

Valilik Makamında gerçekleşen Teşekkür Belgesi takdim töreninde konuşan Vali Fuat Gürel, “Ülkemiz; Tüm dünyayı etkisi altına ala “Covid-19” salgınına karşı mücadelede devleti ve milletiyle takdire şayan bir çalışma örneği sergilemiş, iş insanlarımız, sanayicilerimiz ve Meslek Kuruluşlarımızın da desteği ile salgının kontrol altına alınmasında büyük yol katedilmiştir. Bu mücadelemizde, hastalığın teşhisinde ve tedavisinde büyük öneme haiz tıbbi cihazları ilimize kazandırarak halk sağlığımıza vermiş olduğunuz kıymetli desteğiniz için müteşekkir olduğumu bildirir, çalışmalarınızda sağlık ve esenlikler dilerim.”dedi.

İl Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Sarı ile KBÜ Eğitim Araştırma Hastanesi Başhekimi Dr. Öğretim Üyesi Nihat Yılmaz’dan yer aldığı törende Yılmaz Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Salih Yılmaz, Yeşilyurt Demir Çelik, Topcugiller Demir Çelik Yönetim Kurulu Başkanı Bayram Demir ve Saka Demir Çelik firması adına Melih Selim Saka’ya Teşekkür Belgesini takdim eden Vali Fuat Gürel toplumsal dayanışmaya verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz