Ana Sayfa Eğitim TOBB Teknik Bilimler MYO’da Mühendislik Birimleri Proje İş Birliği Toplantısı

TOBB Teknik Bilimler MYO’da Mühendislik Birimleri Proje İş Birliği Toplantısı

88
0

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık, TOBB Teknik Bilimler MYO’da mühendislik birimleri ile proje iş birliği toplantısı gerçekleştirdi.

Rektör Kırışık, Rektör Yardımcıları Prof. Hasan Solmaz, Prof. Dr. Elif Çepni ve Prof. Dr. İsmail Rakıp Karaş, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Muharrem Düğenci,Demir Çelik Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Recep Demirsöz, TEKNOKENT Genel Müdürü Doç. Dr. M. Tahir Güneşer ile birlikte TOBB Teknik Bilimler MYO’da mühendislik alanında birlikte yapılacak projeler konusunda iş birliği toplantısı yapıldı.

Toplantı öncesi Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölümü, Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü, Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü, Bilgisayar Teknolojileri Bölümü, Elektrik ve Enerji Bölümü, Elektronik ve Otomasyon Bölümü, Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü, İnşaat Bölümü ve Tasarım Bölümü sınıf ve atölyelerini gezen Rektör Kırışık, TOBB Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürü Gökkaya ve bölüm akademisyenlerinden yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Rektör ve beraberindeki Mühendislik heyeti önce TOBB Teknik Bilimler MYO’yu gezerek laboratuvarlar, faaliyetler ve programlar hakkında bilgi aldı.

TOBB Teknik Bilimler MYO gezisi sonrasında Karabük Üniversitesindeki mühendislik alanındaki birimlerin dekan ve müdürleri ile yapılacak ortak projeler konusunda iş birliği toplantısı yapıldı. Bu toplantıda alınan ortak kararların uygulanması konusunda gerekli planlamalar oluşturuldu.

Toplantı hatıra fotoğrafının çekilmesi ile sona erdi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz