Ana Sayfa Gündem Vali Gürel, görev başındaki personelin bayramını kutladı.

Vali Gürel, görev başındaki personelin bayramını kutladı.

144
0

Vali Fuat Gürel, Ramazan Bayramı dolayısıyla 81 ilde uygulanan sokağa çıkma yasağı uygulaması kapsamında ilimizin huzur ve güvenliği, can ve mal emniyeti ile vatandaşlarımızın taleplerinin karşılanması  için çalışan kamu görevlilerini, çalıştıkları yerde ziyaret ederek, Ramazan Bayramlarını tebrik etti.

İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ ve İl Jandarma Komutanı Ali Sefa Yılmaz ile birlikte Ramazan bayramında da mesaiye devam eden kamu personeli ile güvenlik güçlerini ziyaret eden Vali Gürel ziyaretine ilk olarak Vefa Sosyal Destek Gurubunu ziyaret ederek başladı. Vefa Sosyal Destek Gurubu yetkililerinden vatandaşlarımızdan gelen talepler ve başvurular hakkında bilgiler alan Vali Gürel görevli personelin bayramını kutlayarak çalışmalarından kolaylıklar diledi.

Toprakcuma Uygulama Noktası, Toprakcuma Jandarma Karakolu, Safranbolu Kirkille Polis Kontrol Noktası, 5000 Evler Şehit Mehmet Esen Polis Merkezi Amirliği, Üç Nisan Şehit Nazif Topsakal Polis Merkezi Amirliği ve şehir merkezinden değişik bölgelerde oluşturulan Polis Kontrol Noktalarını ziyaret ederek görevli emniyet personeli ile sağlık personellerinin bayramını kutlayarak görevlerinden başarılar dileyen Vali Gürel, “Sokağa çıkma yasağının olduğu bayram gününde 7 gün 24 saat görev yaparak çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz. Başarılı ve özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah sizleri kazalardan belalardan korusun, sağlık içerisinde ailelerinizle beraber hayırlı bayramlar diliyorum.”

Kontrol noktalarına gerçekleştirdiği ziyaret esnasında karşılaştığı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri kapsamında saat 20.00’ye kadar sokağa çıkmalarına izin verilen, 65 yaş ve üzeri vatandaşlarla da sohbet eden Vali Gürel, değerli büyüklerimizin bayramlarını kutladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz