Ana Sayfa Gündem VALİ GÜREL YENİCE DE İNCELEMELER VE VİRÜS DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

VALİ GÜREL YENİCE DE İNCELEMELER VE VİRÜS DENETİMLERİ GERÇEKLEŞTİRDİ

191
0

Vali Fuat Gürel, Yenice Şeker Kanyonunda bulunan ve Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı’ndan sağlanan kaynak ile Yenice Kaymakamlığı tarafından restorasyon çalışmaları yapılan Yenice Evi ile Doğa ve Hayvan Müzesinde devam eden çalışmaları inceleyerek çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

İncelemelerde Vali Gürel’e, Yenice Kaymakamı Yasin Erdem, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ ve İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz eşlik etti.

Öte yandan #sağlıkiçinhepimiziçin denetimleri Vali Fuat Gürel’in Yönetim ve Koordinasyonunda Yenice ilçemizde gerçekleştirildi.

Yenice Kaymakamı Yasin Erdem, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, İl Jandarma Komutanı Albay Bahtiyar Yılmaz, Yenice Belediye Başkanı Zeki Çaylı ile ilçe protokolü eşliğinde ilçe merkezinde faaliyet gösteren fırın, pastane, lokanta, market, çay ocağı ve kafeteryalarda hijyen, maske, sosyal mesafe kurallarına uyulup uyulmadığını denetleyen Vali Fuat Gürel esnaflara hayırlı işler temennisinde bulundu. İşletme sahiplerine ve vatandaşlara uyarılarda bulunan Vali Gürel, maskesi olmayan vatandaşlara maske dağıttı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz