Ana Sayfa Gündem VALİ GÜREL’DEN KTSO VE HH DERNEĞİNE “TEŞEKKÜR BELGESİ”

VALİ GÜREL’DEN KTSO VE HH DERNEĞİNE “TEŞEKKÜR BELGESİ”

53
0

Vali Gürel’den Haddeciler Derneğine “Teşekkür” Ziyareti

Vali Fuat Gürel, depremler sonrası afetzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik desteklerde bulunan Karabük Özel Sektör Demir Çelik Haddecileri Derneği (KAHDER) Yönetim Kurulu Başkanı Pehlivan Baylan ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek “Teşekkür Belgesi” takdim etti.

Deprem bölgesinde kurulması planlanan Karabük Mahallesi Konteyner Evleri Sitesi hakkında Pehlivan Baylan ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bilgi paylaşımında bulunan Vali Fuat Gürel bugüne kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek, bereketli ve bol kazanç temennisinde bulundu.

Karabük Özel Sektör Demir Çelik Haddecileri Derneği Yönetim Kurulu ve üyeleri olarak Valiliğimiz koordinasyonunda başlatılan Konteyner kampanyasına destek olacaklarını ifade eden Başkan Baylan nazik ziyaretleri için Vali Gürel’e teşekkür etti.

Vali Gürel’den TSO’ya”Teşekkür” Ziyareti

Vali Fuat Gürel, depremler sonrası afetzede vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik desteklerde bulunan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret ederek “Teşekkür Belgesi” takdim etti.

Deprem bölgesinde kurulması planlanan Karabük Mahallesi Konteyner Evleri Sitesi hakkında TSO Başkanı Fatih Çapraz ve Yönetim Kurulu üyeleri ile bilgi paylaşımında bulunan Vali Fuat Gürel bugüne kadar vermiş olduğu desteklerden dolayı teşekkür ederek, bereketli ve bol kazanç temennisinde bulundu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz