Ana Sayfa Gündem KBÜ Rektörü Kırışık ve Milletvekili Şahin Ovacık’ta İncelemelerde Bulundu

KBÜ Rektörü Kırışık ve Milletvekili Şahin Ovacık’ta İncelemelerde Bulundu

30
0

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ve Karabük Milletvekili Cem Şahin, Karabük’ün Ovacık ilçesinde yapımı tamamlanan Karabük Üniversitesi Ovacık Yerleşkesi Binasında incelemelerde bulundu.

Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ve Karabük Milletvekili Cem Şahin ilk olarak Ovacık Belediye Başkanı Ahmet Şahin’i makamında ziyaret etti. Belediye Başkanı Şahin ile yapılan görüşmede bölgenin gelişimi ve üniversitenin bölgeye katkıları üzerine fikir alışverişinde bulunuldu.

Rektör Kırışık ve Milletvekili Şahin, Başkanlık ziyaretinin ardından ilk olarak yapımı tamamlanan Karabük Üniversitesi Ovacık Yerleşkesi Binasında incelenmelerde bulundu. Yetkililerden bina hakkında detaylı bilgi alan Rektör Kırışık ve Milletvekili Şahin, binanın eğitim faaliyetlerine olası katkılarını değerlendirdi.

Rektör Kırışık ve Milletvekili Şahin, Ovacık Spor Lisesi pansiyon binası ve Ovacık Sporcu Kamp Eğitim Merkezini de ziyaret etti. Konaklama alanlarını gezen heyet, tesislerin öğrencilerin ve sporcuların ihtiyaçlarını karşılayacak düzeyde olduğunu belirtti.

Prof. Dr. Fatih Kırışık ve Milletvekili Cem Şahin, Karabük Üniversitesi’nin yeni yerleşkesinin bölgeye önemli katkılar sağlayacağını vurguladı.

Gerçekleştirilen inceleme programında Karabük Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Kırışık ve Karabük Milletvekili Cem Şahin’e KBÜ Genel Sekreteri Lütfü Köm,  Ovacık Belediye Başkanı Ahmet Şahin ve Ak Parti İl Başkanı Ferhat Salt eşlik etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz